Velkoobchod módní sportovní obuv & sluneční brýle online cz prodej off 65%

Velkoobchod módní sportovní obuv & sluneční brýle online
 

Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Snažíme se plně uspokojit. Veškeré objednané položky jsou blízké tomuto slovu "co vidíte na našich webových stránkách je to, co dostanete za 7 dní." Předtím, než si budete užívat snadnou výměnu a návratovou politiku, měli byste nás kontaktovat, abychom nám vrátili zásilku pro vrácení produktů. Kontaktujte nás! Všechny položky, které nám byly zaslány, se nesmějí chovat v původním stavu, neměly by se měnit ani umývat, se všemi značkami připojenými.

Všechny objednané položky si vybírají ty správné položky, které jste zde. Slibujeme, že máme správný balíček. Takže pokud vrátíte správné položky za vrácení peněz:. Náklady na dopravu se nevrací

Nepokryjeme náklady na výnosy nebo výměnu balíku správných objednávek, bude zodpovědný za přepravu. Navíc doporučujeme, abyste přidali sledování a pojištění pro svou vlastní bezpečnost, protože nejsme zodpovědní za ztracené zásilky.

Veškeré vrácené zboží musí být poštovní adresa, kterou nám zasíláme po odeslání!

Výměny

Budeme přijímat výměny pro jinou velikost nebo barvu do 30 dnů od data původní objednávky. Kontaktujte nás s vaším ID objednávky a jeden z našich týmů vám pomůže. Kontaktujte nás! Chcete-li změnit položky na jiný styl, musíte vrátit položky k vrácení peněz a umístit novou objednávku pro styl, který upřednostňujete.

Před odesláním položek je nutné nás kontaktovat. Všechny položky, které nám byly zaslány, se nesmějí chovat v původním stavu, neměly by se měnit ani umývat, se všemi značkami připojenými. Opotřebené nebo špinavé předměty se vám vrátí zpět.

Nepokryjeme náklady na přepravu za výměny, odpovídáme za vrácení zásilky a náklady na dopravu a manipulaci s dodáním vyměněných zásilek zpět k vám. Doporučujeme vám přidat sledování a pojištění, když nám zasíláte zboží pro vlastní bezpečnost, protože nejsme zodpovědní za ztracené zásilky. Doprava a poplatky se nevrací.

Zrušení objednávky

Zrušení objednávky musí být vyžádáno před odesláním objednávky. Protože zpracováváme všechny objednávky co nejrychleji během 6-8 hodin po zadání objednávky, takže po objednávce není vždy možné zrušit objednávku. Doufám, že v tomto klíčovém bodě můžete pochopit. Žádosti o zrušení po odeslání objednávky budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami vrácení. A musíte banku zaplatit.

Přátelská poznámka: Pokud použijete 10-ti místné číslo sledování, které jste obdrželi do 3 dnů od zadání objednávky, váš poštovní server může být považován za spam. V takovém případě nás prosím kontaktujte s nápovědou při sledování objednávek.

zpět
Copyright © 2019 www.calmed.cz. All Rights Reserved.

Levné boty, Pánská obuv, Dámské boty, sportovní obuv online, Ray zákazy sluneční brýle, Oakley sluneční brýle Cheap